media społecznościowe

Media społecznościowe

Media społecznościowe

Przyszło nam żyć w globalnej wiosce, która z dnia na dzień staje się coraz mniejsza. Sieć sprawia, że możemy pozostawać w kontakcie z osobami z drugiego końca świata o podobnych zainteresowaniach. Największym ułatwieniem pozostaje jednak współczesna „agora” – media społecznościowe. Również Manufaktura odnalazła swoje miejsce w niektórych z nich. Każdy kanał komunikacji będzie oferował coś unikalnego, innego.

Facebook

facebook

Strona Manufaktury na FB, to miejsce, gdzie znajdziecie informacje o najnowszych wpisach na Blogu. Inspirujące cytaty, dotyczące przede wszystkim rękodzieła i kreatywności. Co tydzień pojawiają się Ciekawostki na temat szkła, witrażu, mozaiki i rzemiosł różnych. To też miejsce, gdzie znajdziecie linki poświęcone rzemiosłu, inspirującym ideom i przedsięwzięciom. Zamieszczę tutaj również filmiki stworzone na potrzeby kanału na YouTube. W kalendarzu znajdują się wydarzenia związane z działalnością pracowni. Można powiedzieć, że jest to główny kanał do komunikacji, ze wszystkimi zainteresowanymi działalnością Manufaktury Żywioły. Już dziś polub stronę na Facebooku, aby być na bieżąco z wszystkimi nowościami!

Instagram

Instagram

Profil Manufaktury na Instagramie to miejsce, które ujawnia kulisy działania pracowni. Spojrzycie na wszystko „od kuchni”. Prezentuję tam zdjęcia z kursów, szkoleń, podróży, warsztatów, pracowni, plenerów i wiele, wiele innych. Zobaczycie tam również fotografie przedmiotów powstających w pracowni, na różnych stadiach procesu twórczego. Wejdźcie na Instagrama i dodajcie Manufakturę do Obserwowanych!

Pinterest

pinterest

Od czasu, gdy odkryłem Pinterest, poszukiwanie inspiracji stało się łatwiejsze. Wizualne odnośniki, możliwość tworzenia tablic ułatwia organizację referencji. Na profilu Manufaktury odnajdziecie zbiór inspiracji dotyczący mozaiki, witrażu, ceramiki, czy nawet urządzania pracowni. Zamieszczam tam również swoje wytwory, oraz artykuły, które publikowane są na tej stronie. Zacznij Obserwować Manufakturę już dziś, może i Ty się zainspirujesz! 😉

Youtube

youtube

Kanał na YouTube to Manufakturowa Telewizja. Znajdziecie tam (wkrótce) filmy z działalności pracowni, instrukcje w stylu „Zrób to sam”, cykle poświęcone historii, relacje z wystaw, czy innych imprez, w których Manufaktura weźmie udział. Pojawia się tam również vlog, czyli krótka forma prezentująca co aktualnie dzieje się w pracowni. Subskrybuj już dziś, by nie przegapić żadnego filmu!

Twitter

twitterTwitter, tak jak YouTubowe Vlogi jest formą zaprezentowania tego,co aktualnie dzieje się w pracowni. Komentuję tam również różne bieżące wydarzenia. Jeżeli uważnie będziecie śledzić moje Tweety, dowiecie się jakie przedsięwzięcia będę podejmował w nadchodzącej przyszłości 😉 Zapraszam do Obserwowania Manufaktury, bądź na bieżąco ze wszystkim co się dzieje w pracowni!

 

Zachęcam do śledzenia Manufaktury Żywioły we wszystkich Mediach Społecznościowych, bo choć będą się miejscami zazębiać, każde będzie prezentowało inny wycinek działalności pracowni. 🙂